ccpro: (Default)
[personal profile] ccpro
Американский гонщик представил шлем с автоматической подачей конфет
2017-07-26 07:36
Американский пилот Кайл Буш, выступающий в гоночной серии NASCAR, представил шлем с автоматической подачей конфет ко рту. Презентация прошла в Индианаполисе, где Буш дважды одерживал победы (в 2015 и 2016 годах). Устройство сработало не идеально, несколько конфет высыпалось мимо, но большинство достигло цели.


уж не знаю насколько это актуально для наскара, а вот для штата вашингтон это очень даже актуально, так как с 23-го числа во время вождения нельзя держать в руке телефон, нельзя за рулём есть, пить, гладить питомцев и брюки.
курить, кстати, тоже нельзя. и это в штате, где лигализовали марихуану!
Not Allowed:

· Drivers may not use hand-held cell phones while they are driving. That means no texting, reading messages, scrolling social media sites or talking on the phone with the device in hand.

· Drivers may not use hand-held cell phones while stopped in traffic or at a stop light. This includes all electronic devices such as tablets, laptops, games and other hand-held devices.

· No viewing videos or using cameras while driving.

· Distractions that interfere with safe driving such as grooming, smoking, eating or reading is prohibited and can result in a fine if you are pulled over for another traffic offense.

Allowed:

· Drivers can use hand-held devices when they are parked or out-of-the-flow of traffic.

· Drivers can use their electronic device if they are contacting emergency services.

· Hands-free use, through Bluetooth for example, is allowed.

· Drivers can use an electronic device so long as it’s hands-free (mounted on a dashboard cradle, for example) and can be started using a single touch to activate a program, such as a GPS.

мужчина с усами

Jul. 25th, 2017 10:11 pm
ccpro: (Default)
[personal profile] ccpro
э, отлученый от телевтзора и прочих ненапряжных развлечений креативеет прямо на глазах.
усы вот отрастил...

Отако...

Jul. 25th, 2017 07:54 pm
freya_victoria: (Default)
[personal profile] freya_victoria

Святослав Караванський "Секрети української мови"
"Конфуз із панею"

Дослідження наголосових моделів множини помагає вирішити деякі нерозв'язані питання українського мовознавства. До таких проблем належить питання: чи відмінюване слово пані?

Це питання порушив не мовознавець і не академік, а щирий український патріот Микола Климишин, що оприлюднив у пресі вільного світу статтю на цю тему. Щоб увести в курс діла читача, переказую зміст статті М. Климишина ("Гомін України", Торонто, ч. 24, 10 червня 1981 р.).

М. Климишин слушно поставив питання "Чи слово пані дійсно невідмінюване?". Він наводить такі приклади з літератури:

М. Рильський, Переклад "Пана Тадеуша" А. Міцкевича ("Дніпро", Київ, 1964)

"Пан Тадеуш з панами і панями..." (стор. 128)

"І хоч я з панею хотів би..." (стор. 319)

Read more... )

Кто главнее

Jul. 24th, 2017 10:01 pm
isloch: (Default)
[personal profile] isloch
Так как спать на диване в гостинной я утомилась, а отель требует оставлять животное "в ограниченном пространстве на время своего отсутствия", то решили купить Щену клетку. Ну, то есть, домик, своя территория, куда никто чужой ни шагу и все такое. Только один момент не учли:

Те два кошачьих дома, которые были приобретены для сладкой парочки таким успехом не пользовались ни разу, с момента их покупки.
Щен наблюдает за рейдерским захватом спокойно, мол, если вам так надо, то пожалуйста я и дверь за вами закрыть могу.


И маленькая радость - начал проситься на улицу в известных ситуациях, приходит к двери на задний двор и ждет. Как бы его еще научить голос подавать в этом случае.
Всем привет:
freya_victoria: (Default)
[personal profile] freya_victoria
"У 1950 році в СРСР було видано 43 100 назв книжок тиражем 821 мільйон примірників, з них російською мовою 30 482 назви тиражем 640 391 000 примірників, тобто 71 % назв і 78 % тиражу. А мовами неросійських націй, що становлять трохи менше 50 % всього населення СРСР, було видано лише 29 % назв і 22 % тиражу виданих у СРСР книжок! Хіба не красномовні цифри? Але найнеподобніше те, що в наступні роки ця диспропорція зростала, і в 1963 році друк російською мовою становив уже 75 % назв (58 158 з 77 600) і 81,4 % тиражу (1 026 934 000 з 1 262 000 000), а мовами всіх неросійських народів — лише 25 % назв і 18,6 % тиражу! Хіба це не страхітливе свідчення фактичної нерівності культур?"


"А ось дані про підручники. Для початкових та середніх шкіл 1960 року було видано 229,9 млн. примірників, з них мовами неросійських народів — 65,9 млн. прим., або 28,7 %, в той час як питома вага неросійських народів у всьому населенні СРСР тепер — 45,4 %. Для вищих шкіл було видано 1960 року 27,9 млн прим., з них мовами неросійських народів тільки 2,1 млн прим., або 7,5 %. Як бачимо, диспропорція колосальна."


Read more... )
ufm: (Default)
[personal profile] ufm
#^https://www.youtube.com/watch?v=KsqlnGMzMD4
почему оно у бостон дайнамик такое убогое?
freya_victoria: (Default)
[personal profile] freya_victoria
1965 Іван Дзюба наважився надіслати цей текст керівництву Компартій УРСР і вищому радянському керівництву до Москви... Надздвичайно смілива людина!


"Є величезна політична і психологічна різниця між загальним об’єднанням людства, народів у "вселюдство", тобто між асиміляцією націй на вселюдській основі, і асиміляцією одної нації іншою, поглиненням однією нацією інших, асиміляцією кількох націй на базі однієї національної культури.
Першу ще можна розглядати як плодотворну перспективу і позитивний фактор, як прогрес (хоч багато видатних мислителів, у тім числі й марксистів, вважають, що й це було б величезним регресом для людства; цю дуже обгрунтовану думку Потебня свого часу коротко висловив так: "Якби об’єднання людства за мовою і взагалі за народністю і було можливе, то воно було б загибеллю для людської думки, як заміна багатьох почуттів одним"). Та й взагалі імператив про майбутнє "неминуче" злиття націй є дуже проблематичним, науково необгрунтованим прожектерством, і "марксистам" слід би брати приклад з Маркса, який полишав на розсуд майбутніх поколінь проблеми, для розв’язання яких бракувало історичного досвіду.
Що ж до другої — асиміляції на базі однієї національної культури, — то вона тотожна колоніалізмові (бо наперед позбавляє інші народи основної умови рівноправності — рівноправного внеску в загальнолюдську культуру, прирікає на культурне утриманство з усіма наслідками, що випливають звідси для психологічної природи людей цієї нації та їхнього відповідного становища в суспільстві).
"Асиміляція" першого роду, власне, і не може бути названа асиміляцією, а є всесвітнім об’єнанням людства; тут принаймні ні одна нація не буде ображена, бо всі однаково втрачають і здобувають. Асиміляція другого роду і є, власне, асиміляція; вона неминуче є глибокою історичною несправедливістю щодо асимільованих націй і вирізьблює в них невитравні сліди гіркоти, але й нації асимілюючій приносить не добро, а лихо — поступовий внутрішній розклад її культури, тягар заподіяних — хай і несвідомо — несправедливостей. Вона ніколи і ніде не ставала і не стане надійним фундаментом для дружби народів, а здатна тільки роз’єднувати їх, породжувати недовіру і ворожнечу."
Read more... )

киновости

Jul. 23rd, 2017 06:20 pm
ccpro: (Default)
[personal profile] ccpro
Gong fu yu jia - очередная серия доспехов бога. джеки чан полностью аутентичен, но ещё и иронизирует над собой.
а в конце так и восе танцует и поёт. как и полагается в хороших индийских фильмах.
имеено ради этого я и смотрел этот фильм.

Dode Hoek (Blind Spot) - коп, выходящий в отставку ради политики, решает провернуть последнее дело, но нарывается.
динамично, но не интересно.

Maigret's Dead Man - интересная серия с некоторым кол-вом аналитики. именно это мне и понравилось

CHIPS - тошнотный боевичок. так себе.

My Name Is Lenny - не смотря на высокий рейтинг фильмец так себе.

Once Upon a Time in Venice - могло бы стать культовым фильмом, типа большого лебовски, но не стало. сильно расслабленно снято.

Battle for Incheon: Operation Chromite - агитка, в которой южнокорейцы выглядят как северокорейцы.
так себе.

Swinger - не смотря на то, что филь м заявлен как комедия это драма.
драма про сорокетов, которые пытаются как-то встряхнуть свою застоявшуюся жизнь.

Shimmer Lake - неплохой психологический боевичок, в котором действо идёт с конца в начало.
в начале так себе, но с каждым -1 днём всё интереснее и интереснее.

гризельда

Jul. 23rd, 2017 06:18 pm
ccpro: (Default)
[personal profile] ccpro
вот жеж имячко...
грызучее
ccpro: (Default)
[personal profile] ccpro
прикрутили ещё одну камеру над гаражом.
она показывает самым краешком дверь гаража и полснотью подъезд к дому.
теперь видно, открыт или закрыт гараж и видны машины, когда они припаркованы перед гаражом.
параноя побеждает!
freya_victoria: (Default)
[personal profile] freya_victoria
 "З давньої і недавньої історії відомо, що в Україні "націоналістом" вільно було називати всякого хто мав елементарну національну гідність, хто турбувався долею української культури й мови, а то й просто всякого, хто чимось не догодив якомусь російському шовіністові, "великорусскому держиморде"

З листа Івана Дзюби до керівництва Компартії УРСР, 1965 р.

Іван Дзюба, 1998

Jul. 23rd, 2017 08:52 pm
freya_victoria: (Default)
[personal profile] freya_victoria

З переднього слова до перевидання книжки "Інтернаціоналізм чи русифікація?"
"На жаль, у мовній сфері ніякі арґументи ні на кого не діяли, не діють і ніколи не діятимуть. Узвичаєна практика — тут вищий закон, рутинна потреба — священна мірка. Тобто, це справа емоцій, житейського інтересу, ледачкуватої зручності (коли брати на рівні особистості, а не на рівні державної політики). І лише інколи — совісті, почуття справедливості — для тих, у кого вони є. Але мало хто за рутинним, освяченим звичкою нехтуванням української мови, за зручністю і вигідністю особисто для себе такої ситуації — здатен побачити довготривалий історичний злочин, глибоку травму національного організму. І ще менше таких, хто вгадує власну вину за цю історичну кривду, навіть попри особисту непричетність. Більше таких, хто склав собі уявлення, що для свого комфортного самопочування у світі мислі та культури він зовсім не потребує української мови, що українська периферія цього світу його не має цікавити. Хай, мовляв, українська культура спершу досягне такого і такого-от рівня... (залишаю осторонь питання про те, що дуже часто у такий спосіб просто блефують особи, які не мають жодного уявлення про культуру взагалі — ні про яку). Споживачів цікавить тільки якість товару. Але ж культура — не просто товар, а співтворчість, співтворення. Тож катастрофічно, коли питання про власний внесок і власну відповідальність не сприймається, як і моральна проблема, що криється в цьому самовідстороненні."

ccpro: (Default)
[personal profile] ccpro

жаркий денёк

Jul. 22nd, 2017 11:51 pm
ccpro: (Default)
[personal profile] ccpro
с утра залез на крышу и там сидел.
мы попытались прикуртить ещё одну камеру, но не удалось
потом ездили с друзьями-милитаристами на стрельбище.
я перепристрелял свою духовую винтовку, заодно послушал советы от бывалых что мне с ней сделать (что удивительно никакого веселья по-поводу недооружия не было, а советы все по делу)
так же пулял из ar-15 (22 caliber), walter ppq, glock 17, cz 75 и какой-то карабин под 9мм
э стрелял из духовой винтовки и ar-15
и то и другое ему понравилось, вот только воздушку мне постоянно приходилось для него заряжать.
это ничего, первый nerf gun я так же ему постоянно заряжал

и когда вроду пришло время упасть в объятия ipa, поступило предложение прогуляться по даунтауну исаквы, но что света выразила категорическое да.
и вот наконец, за окном темно, dishonored 2 пройден и из окна веет прохладой.
ufm: (Default)
[personal profile] ufm
#^http://flibusta.is/a/18532
До Донцовой, конечно, по плодовитости чуть-чуть не дотягивает. Но старается, да.

(no subject)

Jul. 22nd, 2017 11:34 am
ufm: (Default)
[personal profile] ufm
Такое ощущение, что Наталья "Няша" Поклонская - это такой проект СБУ. Ничем другим объяснить то, как она жжот, просто нельзя.
Они нам, конечно, в отместку Савченко заслали, но Поклонская жжёт ярче.

Внезапно NTFS Dedup

Jul. 22nd, 2017 09:44 am
scif_yar: (Default)
[personal profile] scif_yar posting in [community profile] ru_sysadmins
KB4025334 prevents a critical data corruption issue with NTFS sparse files in Windows Server 2016. This helps avoid data corruptions that may occur when using Data Deduplication in Windows Server 2016, although all applications and Windows components that use sparse files on NTFS benefit from applying this update. Installation of this KB helps avoid any new or further corruptions for Data Deduplication users on Windows Server 2016. This does not help recover existing corruptions that may have already happened. This is because NTFS incorrectly removes in-use clusters from the file and there is no ability to identify what clusters were incorrectly removed after the fact. Although KB4025334 is an optional update, we strongly recommend that all NTFS users, especially those using Data Deduplication, install this update as soon as possible. This fix will become mandatory in the “Patch Tuesday” release for August 2017.

For Data Deduplication users, this data corruption is particularly hard to notice as it is a so called “silent” corruption – it cannot be detected by the weekly Dedup integrity scrubbing job. Therefore, KB4025334 also includes an update to chkdsk to help identify which files are corrupted.

https://blogs.technet.microsoft.com/filecab/2017/07/20/windows-server-2016-ntfs-sparse-filedata-deduplication-users-please-install-kb4025334/

Саксофон

Jul. 21st, 2017 10:13 pm
isloch: (Default)
[personal profile] isloch
Нью Орлеан, похоже, не очень хорошая идея для Чарли. Смотрим сейчас с мамой "Ва-Банк" и тут момент, когда Квинта начинает играть на саксофоне. Спящий щен подпрыгивает на полметра и начинает ошалело вертеть головой. Квинта продолжает играть. Щенок срывается с места и начинает судорожно искать укрытие: под диван. Не получается. Под кофейный столик. Не помогает. За кресло... Тут музыка закончилась. Из-за кресла выходить отказался. Принесла ему постель туда.
Завтра проверю еще раз.
Page generated Jul. 26th, 2017 12:35 pm
Powered by Dreamwidth Studios